ÇAYKUR Kocatepe'deydi

Cumhuriyetin Kazanıldığı Topraklarda ÇAYKUR Zafer Kutlamalarını Taçlandırdı.
 
Büyük Taarruz’un ve Afyonkarahisar'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yıldönümü 6 gün sürecek etkinliklerle coşkuyla kutlanıyor.
 
25 Ağustos’ta “Büyük Taarruz ve Kocatepe’yi Bir De Bizden Dinleyin” paneliyle başlayan ve atlı birliklerin İzmir’e uğurlanması, zafer yürüyüşü, Kocatepe’de askeri harekatın anlatılması, şehitlik ziyareti ve Afyonkarahisar’ın kurtuluşunun kutlanacağı törenlerle 30 Ağustos’ta sona erecek etkinlikler kapsamında Kültürlerin kaynaşmasına sahne olan Afyonkarahisar Belediyesi 18. Uluslararası Zafer Halk Oyunları Festivali'ne Bulgaristan, Romanya, Kırgızistan, TÜFEM Halk Oyunları Derneği, Macaristan, Sırbistan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Makedonya, Bosna Hersek ve Giresun Halk Oyunları Ekipleri katılırken ÇAYKUR ikram ve tanıtım TIR’ı etkinliklere katılan yerli yabancı ziyaretçilerin uğrak noktası oldu.
 
6 gün boyunca Büyük Taarruz Zaferi’nin kutlama etkinliklerinde Afyonkarahisar’da kalacak olan ÇAYKUR tanıtım ve ikram TIR’ı katılımcıların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. ÇAYKUR’un ikramları ile etkinliğin yorgunluğunu atan ziyaretçiler gördükleri ilgi ve alakadan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirirken ÇAYKUR’a da teşekkür ettiler.
Haber galerisi için resme tıklayınız